Grupy Parafialne

Bractwo Różańca Świętego (Żywa Róża) – I niedziela miesiąca po mszy o godz. 9.00.

Rycerstwo Niepokalanej – II środa miesiąca, msza w intencjach Rycerstwa o godz. 18.00. Modlitwa różańcowa przed mszą świętą w każdą środę o godz. 17.30. Msza za Ojczyznę – 27 dzień miesiąca, msza wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi, różaniec i medytacja fatimska – pierwsza sobota miesiąca godz. 7.00.

Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT – III wtorek miesiąca, msza w intencjach Duszpasterstwa o godz. 18.00, o mszy spotkanie.

Rodzina Radia Maryja – II czwartek miesiąca msza w intencjach Rodziny Radia Maryja o godz. 18.00, o godz. 17.30 modlitwa różańcowa

Chór parafialny – piątek godz. 19.00

Liturgiczna Służba Ołtarza – sobota godz. 10.00

Oaza Dzieci Bożych – sobota godz. 11.00