MSZE ŚWIĘTE

Ogłoszenia parafialne

XI niedziela zwykła, 14 czerwca 2020 r.

  1. W oktawie uroczystości Bożego Ciała do czwartku włącznie codziennie nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną o godz. 17.30.
  • W czwartek na zakończenie oktawy zostaną poświęcone zgodnie z naszą polską tradycją wianki z kwiatów i ziół.
  • W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze o godz. 7.00, 17.00, 18.00. W sobotę wspomnienie Niepokalanego  Serca Najświętszej Maryi Panny. Msze ze wspomnienia o godz. 7.00 i 17.00.
  • Zapraszamy na czerwcowy Apel Miłosierdzia w poniedziałek 15 czerwca po mszy o godz. 18.00, dokładnie w 1 rocznicę zakończenia Misji Miłosierdzia. Będziemy mogli nabyć pamiątkowe albumy z Misji.
  • (Tylko w niedzielę) W dziś modlimy się za wstawiennictwem św. Krzysztofa o Boże błogosławieństwo dla kierowców. Po mszy świętej pobłogosławione zostaną pojazdy.  Ofiary składane przy tej okazji  będą przeznaczone w ramach akcji MIVA POLSKA na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.