XXIX niedziela zwykła, 20 października 2019 r.

1. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia z ubiegłej niedzieli wyniosła 992 zł.
  • Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30, w sobotę po mszy porannej ok. godz. 7.40.
  • We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II. Ostatnie wydarzenia pokazują jak bardzo próbuje niszczyć się autorytet i podważać zasługi tego wielkiego Polaka i kapłana dla Kościoła i naszego narodu. Tym bardziej więc potrzebna jest pamięć o Janie Pawle II i modlitwa o opamiętanie i nawrócenie ludzi, których opętała wrogość do Kościoła, rodziny i tego co polskie i katolickie. Po mszy o godz. 18.00 modlitwy do Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.
  • Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki na wypominki. Wypominki przyjmujemy w kancelarii i w zakrystii. Serdeczna prośba, aby nazwiska i imiona zmarłych były napisane na kartkach czytelnie.
  • W następną niedzielę msza za Ojczyznę o godz. 18.00. Przed mszą modlitwa różańcowa.

XXVIII niedziela zwykła, 13 października 2019 r.

1. Dziś obchodzimy kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – fundusz wspierający zdolną młodzież z ubogich rodzin. Są również rozprowadzane papieskie kremówki w cenie 5 zł. O godz. 17.15 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.
  • We wtorek 15 października po mszy wieczornej o godz. 18.45 rozpocznie się kolejny Apel Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.
  • W środę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej i 41 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę św. Piotra w Rzymie.
  • Nasz chór kościelny serdecznie zaprasza osoby posiadające ładny głos i ochotę wspólnego śpiewu na chwałę Bożą w każdy piątek o godz. 19.30 do sali na plebanii. Chór śpiewa najczęściej podczas mszy świętej w trzecią niedzielę miesiąca oraz podczas ważniejszych świąt.
  • Zbiórka na tacę z ubiegłej niedzieli na potrzeby Seminarium wyniosła 3615 zł. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.